Intencje mszalne
20.09 – 26.09.2021 r.
niedziela, 19 września 2021 07:03
 

Poniedziałek – 20.09.2021św.Męczenników Andrzeja Kim i Towarzyszy


16.30
– Różaniec

17.00
+Anna Gaweł-od wnuka Wojciecha z rodziną. +Jan Nabrdalik-od wnuczki Kornelii z rodziną.
Wtorek – 21.09.2021 Święto Mateusza ,Apostoła i Ewangelisty


7.30
– Różaniec

8.00
Za Parafian.
Środa – 22.09.2021


16.30
– Różaniec.

17.00
+Stefan Klich-od rodziny Sobierajów. +Wiesław Siudak-od Pracowników Piekarni LISAK. +Irena Spyra-od Stanisława Boniakowskiego z rodziną.
Czwartek–23.09.2021 św.O.PIO z Pietrelciny, kapłana


16.30
– Różaniec.

17.00
+Ryszard Pabis-od szwagierki Lucyny z rodziną. +Ks.Marek Cuda-od rodziny Białasów i Pochroniów. +Wacława Szata-od bratowej Wandy Gocyla.
Piątek – 24.09.2021


16.30
– Różaniec.

17.00
+Stanisław Szeremeta 20r.śm,Krystyna Szeremeta 3r.śm.
Sobota– 25.09.2021


16.30
– Różaniec.

17.00
+Marian Kołomański-od Krystyny Włodarczyk i Krystyna Szwarc z rodzinami. +Zdzisława Ligęza-od Małgorzaty Kajdańskiej z córką Nadią. +Stefan Klich –od Piotra Gajdzika.
Niedziela Zwykła– 26.09.2021


8.30
+Mariana Gielniaka 5r.śm.-od żony z synami.

10.30
+Helenę Kijewską 31r.śm.

16.00
W int. Leszka Kalaga w 70 r. urodzin dziękczynno błagalna.
 
13.09 – 19.09.2021 r.
niedziela, 12 września 2021 14:24

Poniedziałek – 13.09.2021św.Jana Chryzostoma, biskupa i doktora K-ła.


16.30
– Różaniec

17.00
+Anna Gaweł-od Jacka Hauzera z rodziną. +Henryka Michniewska-od Kariny i Grzegorza Kapuścińskich z dziećmi. +Henryka Solipiwko- od Klaudii i Damiana Sareckich.
Wtorek – 14.09.2021 Święto Podwyższenia Krzyża Świętego


7.30
– Różaniec

8.00
+Henryk Cisowski-od siostry w 30 dzień od pogrzebu.

18.00
DROGA KRZYŻOWA
Środa – 15.09.2021 NMP Bolesnej


16.30
– Różaniec.

17.00
+Stefan Klich-od Małgorzaty i Marka Miarków. +Wiesław Siudak-od Iwony Pękalskiej z rodziną. +Irena Spyra-od Sławomira Boniakowskiego z rodziną.
Czwartek–16.09.2021


16.30
– Różaniec.

17.00
+Za dusze w czyśćcu cierpiące………………
Piątek – 17.09.2021


16.30
– Różaniec w int Dzieci i Młodzieży KL.VI;VII;VIII i Szk.Średnia.

17.00
+Ryszard Pabis-od chrześnicy Beaty Pawłowskiej z rodziną. +Wacława Szata-od Joanny i Henryka Ziaja z rodziną. +Ks.Marek Cuda-od Koła Gospodyń Wiejskich z Wiesiółki.
Sobota– 18.09.2021 Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika
(Patrona Polski-poświęcenie przyborów szkolnych, zapraszam dzieci i młodzież)

16.30
– Różaniec w int. Dzieci i Młodzieży kl.0;I;II;III;IV;

17.00
+Anna Gaweł-od P.Dyrektor, Nauczycieli i Pracowników S.P. w Wysokiej.
Niedziela Zwykła– 19.09.2021(uczcimy św.Józefa)


8.30
+Witoldę 6r.śm.Kazimierza Dudłak,Halinę 6r.śm.Stanisława Biały i zm. z rodz. Dudłak,Biały,Kleszcz i Figielus.

10.30
+Katarzynę,Jana,Stefana Ligęzów,Bronisławę,Stefana Jagłów.

16.00
+Piotra,Pawła Brodowiaków.  
 
06.09 – 12.09.2021 r.
niedziela, 05 września 2021 09:39
 

Poniedziałek – 06.09.2021


16.30
– Różaniec

17.00
+Krystyna Urbańska-od rodziny Cicheckich. +Henryka Michniewska-od Krystyny Janus z rodziną +Jan Nabrdalik-od wnuka Przemka z rodziną.
Wtorek – 07.09.2021


7.30
– Różaniec

8.00
Za Parafian.
Środa – 08.09.2021 święto Narodzenia NMP


16.30
– Różaniec.

17.00
+Zdzisława Ligęza-od osoby z ul.Leśnej. +Ewa Włodyga-od Joanny i Andrzeja Miśkiewiczów z córkami. +Wacława Szata-od Bogumiły Kuzior z rodziną.
Czwartek–09.09.2021


17.30
– Różaniec.

18.00
+Robert Czubała-od Adama Kołomańskiego z żoną Dorotą. +Jarosław Mazurek-od Bożeny i Grzegorza Krawczyk.
Piątek – 10.09.2021


16.30
– Różaniec

17.00
+Robert Czubała-od Iwony Zyguła z mężem Jerzym. +Władysław Wojnarowski-od żony Barbary i syna z rodziną. +Helena Peliwo-od Zenony Łuczak z rodziną.
Sobota– 11.09.2021


16.30
– Różaniec

17.00
+Wanda,Stefan Pawlik-od córki Haliny z rodziną. +Bogusława Papież-od Urszuli Sobieraj z rodziną. +Krystyna Pniak-od Małgorzaty Kleszcz z rodziną.
Niedziela Zwykła– 12.09.2021


8.30
+Władysława 15r.śm.Stefanię,Weronikę,Józefa Perek

10.30
+Natalia,Władysław,Michał,Jadwiga Michniewscy i zm.z rodz. Michniewskich i Woźniaków. (Dożynki Parafialne)

16.00
+Lesław Kozala 1r.śm.-od mamy z rodziną.
 
30.08 – 05.09.2021 r.
niedziela, 29 sierpnia 2021 08:25

Poniedziałek – 30.08.2021


16.30
– Różaniec

17.00
+Zdzisław Kleszcz-od Krystyny i Mariusza Krawczewicz. +Henryka Michniewska-od koleżanek z Grupy TAURON Małgorzaty Garczarczyk,Jolanty Gorgoń,Elżbiety Góra,Henryki Zielińskiej,Jolanty Cicheckiej. +Jan Nabrdalik-od Bożeny i Kazimierza Dryja z rodziną.
Wtorek – 31.08.2021


7.30
– Różaniec

8.00
Za Parafian.
Środa – 01.09.2021


8.00
Msza Święta na rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego.

16.30
– Różaniec.

17.00
+Bronisław Myśliński im.-od córki Elżbiety z rodziną. +Anna Gaweł-od Piotra Gajdzika.
Czwartek–02.09.2021 Pierwszy Miesiąca


16.30
– Różaniec.

17.00
+Stefan Klich-od Wiesławy Majczak z rodziną. +Henryka Solipiwko-od cioci Lidii Zielińskiej z mężem i rodziną. +Wiesław Siudak-od Ewy Magierskiej z synami.
Piątek Pierwszy Miesiąca – 03.09.2021 św.Grzegorza Wielkiego.papieża


16.30
– Różaniec

17.00
+Anna Gaweł-od Joanny Dubel z rodziną. +Helena Klich-od Tomasza z rodziną z Łaz.
Sobota Pierwsza Miesiąca– 04.09.2021(Nabożeństwo Fatimskie)


18.30
– Różaniec

19.00
+Ryszard Pabis-od rodziny Ligęzów z dziećmi. +Wacława Szata-od Henryki Lipczyńskiej z rodziną. +Zofia Stachura-od rodziny Wojnarowskich.
Niedziela Zwykła– 05.09.2021


8.30
W int.Żywego Różańca.

10.30
+Ks.Marek Cuda-od P.Dyrektor,Nauczycieli i Pracowników S.P.w Wysokiej

12.00
Msza Święta-Pierwsza Komunia Święta.

16.00
+Natalia Koźlik-od córki Alfredy.  
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 63

Szukaj

stat4u